• Öztürk Tesisat
  • Öztürk Tesisat
  • Öztürk Tesisat
  • Öztürk Tesisat
  • Öztürk Tesisat

ÖZTÜRK TESİSAT WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ


Öztürk Tesisat ile ileri seviye robot ve akustik dinleme cihazları ile yıkıp dökmeden kaçak tespiti ve onarım hizmetleri sunuyoruz.

Kırmadan, Yıkmadan
Su Kaçağı Tespiti

Son teknoloji cihazlar ile su kaçaklarını tespiti ve tamir yaparken banyo veya lavaboyu fazla tahrip etmeden kırma dökme sorunu ile karşılaşmadan tamir edilmesini sağlıyoruz.

Termal Kamera ile
Su Kaçağı Tespiti

Termal kemra görüntüleme yöntemi olarak gözle görülmeyen ısıyı esas alınır, gelişmiş ekran ile yıkmadan dökmeden tesisattaki su kaçağını tespit edilir. Devamında onarım hizmeti de verilir.

Akıllı Robot ile
Su Kaçağı Tespiti

Akıllı robot teknolojisi ile manevra kabiliyetinin olması sayesinde her yerde ve her çapta kanalda görüntüleme işleminin yapılabilmesi görüntüleme işlemini son derece kolay hale getiriyoruz.

Akustik Dinleme ile
Su Kaçağı Tespiti

Akustik ses dinleme cihazları ile, fayanslarınızı ve duvarlarınızı kırmadan tespit ediyoruz. Tesisatı akustik dinleme cihazı ile tespit ederek su kaçağı tespiti ve onarım hizmeti veriyoruz.

Su Kaçağı Tespiti ve Onarım Hizmetleri


2000 yılında kurulmuş ve günümüze uzanan başarılı birçok proje geliştirmiş olarak biz Öztürk Tesisat; bünyemizde alanın en uzman personellerini barındırarak, Su tesisat sistemi içerisinde meydana gelen bütün sorunlara hizmet veren sektöründe öncü bir su tesisatı firmasyız.

İstanbul Avrupa Yakasında hizmet vererek; su kaçağı tespiti, tesisat bakım ve onarım, petek temizleme, tıkanıklık açma gibi bir çok işlemin hizmetini veriyoruz. Geçmişten bu güne kadar alanın da profesyonel çalışanlarımız ile müşteri memnuniyetini vizyon olarak gören bir işte değil müşterilerilerimizle daimi çalışmayı itinalı ve sorunsuz hizmeti Öztürk Tesisat olarak ilke ediyoruz.

Kurumsal olarak; hizmetlerimizde teknolojiyi takip ederek, en güncel donanım ve araçlarını kullarak hizmet veriyoruz. İlkemiz gereğince; hizmet garantisi, işçilik garantisi, servis sonrası destek, aynı gün servisi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Başlıca hizmetlerimiz; kırmadan kanal açma, kaçak su sızıntı tespiti, petek temizleme, lavabo tıkanıklığı açma gibi birçok hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz için; buraya tıklayınız.

Öztürk Tesisat | Termal Kamera ve Akustik Dinleme Cihazı

Öztürk Tesisat İlkeleri


Öztürk Tesisat olarak ilkemiz hizmet kalitesi, önceliğimiz hep değerli müşterilerimizdir.

Hizmet Garantisi

Kaçak tespiti ve onarım hizmetlerini uzman ekibimizce garantisini veriyoruz.

Servis Sonrası Destek

Kaçak tespiti ve onarım sonrası oluşabilecek herhangi bir durumda ücretsiz destek sunuyoruz.

Aynı Gün Servis

Ücretsiz olarak oluşturturduğunuz servis talebilerinize aynı gün cevap veriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetine her zaman önem veriyoruz, arıza ve onarım ile ilgili bilgileri size detaylı aktarıyoruz.

Bu Zamana Kadar Olan Hizmetlerimiz


Öztürk Tesisat olarak ilkemiz; her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

24250

Su Kaçağı Tespiti

17200

Su Kaçağı Onarımı

3464

Toplam Proje

32412

Mutlu Müşteri

Öztürk Tesisat Hakkında


Kurumsal kimliğimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinebilirsinz.

Hizmet Kalitesi 100%

100% Hizmet Kalitesi

Aynı Gün Servis 100%

100% Aynı Gün Servis

İşçilik Garantisi 100%

100% İşçilik Garantisi

Servis Sonrası Destek 100%

100% Servis Sonrası Destek

Müşteri Memnuniyeti 100%

100% Müşteri Memnuniyeti

Tesisat kaçaklarını; termal kamera teknolojisi, akıllı ve uzaktan kumandalı robot teknolojisi ve akustik dinleme cihazı kullanarak 3 farklı şekilde tespit ediyoruz.

Evet, iş bitimi sonrası onardığımız alanda sorun çıkması halinde gelip ücretsiz olarak yeniden yapıyoruz. İş bitimi sonrası en uzun garantiyi veren firmalardan biri olmanın onurunu yaşıyoruz.

Eskimiş musluklar, içi pas tutmuş eski borular, hatalı yapılar ve tesisatın kullanım ömrü gibi birçok unsur su kaçağına sebebiyet vermektedir.

Kabarmaya başlayan duvarlar, katlanılmaz bir hal alan kötü küf kokuları,yüksek su faturaları baş etmeniz gereken sorunlardan sadece birkaçıdır. Diğer dairelerden gelen şikayetler de su kaçağının başınıza açabileceği sorunlar içerisinde yer alır.

Öztürk Tesisat olarak vizyonumuz; müşteri memnuniyeti her daim ön planda tutan, şeffaf, güvenilir, dürüst hizmet kalitesi ilkesi adı altında sektöründe kurumsal firması olmaktır.

Müşteri memnuniyetini temel prensibi benimseyerek, güvenilir, kaliteli, sağlıklı, teknolojik, hijyenik ve kusursuz hizmetler sunabilen ve aynı zamanda kendi personellerinde emeklerine saygı duyan, kendi ekibinin gelişmesi için tüm imkanları seferber eden sektöründe öncü bir firma olmaktır.

Konusunda eğitimli çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabası ile tüm ürün ve hizmetlerimizi;
* Müşteri isteklerine ve kalite standartlarına uygun
* Hijyenik şartlarda
* Hizmet garantisi vererek
* Yıkıp dökmeden arıza tespitinde bulunmak
* Müşteriye konu ile ilgili bilgi vermek
* Müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Sizin Değerli Yorumlarınız


Siz değerli müşterilerimizin yorumları

2024 © Tüm Yasal Hakları Öztürk Tesisat'a Saklıdır.

Software & Desing By İbrahim DEMİR

Yukarı