Akıllı Robot İle Su Kaçağı Tespiti | Öztürk Tesisat

Akıllı Robot İle Su Kaçağı Tespiti

Robotla su kaçağı tespit bulma İstanbul’da masrafı az olan robotla su kaçağı bulan firmalar olarak aradığınız kaliteyi de sunmaktadır. Lağım atıklarının koku oluşturması ve akarak alt kata su sızması gibi durumda o tesisat içinde kamera ile bakmamızı ister misiniz Konumları asla hataya yer vermeden bulunabilir ve biz tüm alt kata su sızıntısı tamiri için tüm fayansları kırmadan işlemleri yapıyoruz. Menzil 30 metre olup, kamera aparatı ile daha büyük giderlerde kontrol işlemlerini de yapabiliriz.

Robotla su kaçağı bulma “petek su akıtıyor, petekte su damlatma sorunu için çözüm” gibi sorunlarda kesinlikle akıllı cihaz kullanımına önem vermeniz gerektiğini söylemektedir. Peteğin içindeki suların analiz edildiği, sıcaklıklarından tutunda beton içlerine döşenen hatların tam yerleri ve özellikle betonun hiç kurumamasına neden olan peteklerin bulunması amacıyla termal kameralar kullanırız. Yüzeylere tutulur ve sistemlerde belli derecelere kadar ısıtılan suların olması gerekir. Çok geçmeden robotla su kaçağı bulan tesisatçı 
sızan noktaları deşifre eder. Bazı şartlarda netleştirme anlamında adım atmak için ses detektörü de çalışmaya dahil edilir ve kaçak su tespiti tamamlanır. Ardından sıvının dışarı akmasını önleyecek nano kapatıcı kullanırız. Kalorifer için üretilen su kaybını durduran, önleyen bu ürün ile son testleri uygularız.

Robotla su kaçağı tespit bulma şebeke suyunda az akması konularında su sızıntıları araştırmaları yapabilir. Hızlı ve etkin çözüm adımlarından yanayız. Günün her saati İstanbul’da açık tesisat firması telefon numaralarımız ile en iyi hizmeti garantili, faturalı çalışmalarımız ile almak hakkınızdır.

2024 © Tüm Yasal Hakları Öztürk Tesisat'a Saklıdır.

Software & Desing By İbrahim DEMİR

Yukarı