Hakkımızda | Öztürk Tesisat

2000 yılında kurulmuş ve günümüze uzanan başarılı birçok proje geliştirmiş olan Öztürk Tesisat; Bünyesinde alanın en uzman personellerini barındırarak, Su tesisat sistemi içerisinde meydana gelen bütün sorunlara hizmet veren sektöründe öncü bir su tesisatı firmasyız.

İstanbul Avrupa Yakasında hizmet vererek; su kaçağı tespiti, tesisat bakım ve onarım, petek temizleme, tıkanıklık açma gibi bir çok işlemin hizmetini veriyoruz. Geçmişten bu güne kadar alanın da profesyonel çalışanlarımız ile müşteri memnuniyetini vizyon olarak gören bir işte değil müşterilerilerimizle daimi çalışmayı itinalı ve sorunsuz hizmeti Öztürk Tesisat olarak ilke ediyoruz.

Kurumsal olarak; hizmetlerimizde teknolojiyi takip ederek, en güncel donanım ve araçlarını kullarak hizmet veriyoruz. İlkemiz gereğince; hizmet garantisi, işçilik garantisi, servis sonrası destek, fiyat garantisi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

MİSYON
Müşteri memnuniyetini temel prensibi benimseyerek, güvenilir, kaliteli, sağlıklı, teknolojik, hijyenik ve kusursuz hizmetler sunabilmektir.

VİZYON
Kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen, teknolojiyi takip eden ve gelişen, sektöründeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan lider firma olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Konusunda eğitimli çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabası ile tüm ürün ve hizmetlerimizi ;

* Müşteri isteklerine ve kalite standartlarına uygun
* Hijyenik şartlarda
* Hizmet garantisi vererek
* Yıkıp dökmeden arıza tespitinde bulunmak
* Müşteriye konu ile ilgili bilgi vermek
* Müşteri memnuniyetini sağlamaktır
 

ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ
Uzmanlarımızı ve diğer çalışanlarımızın emeklerine ve haklarına son derecede saygılı davranmaya özen gösteriyoruz. Çalışanlarımız için güvenli, adil, mutlu ve iletişimli bir aile ortamı oluşturmak temel değelerimiz arasında yer almaktadır. Biz Öztürk Tesisat olarak biliyoruz ki; iyi bir kurumsal yönetim önce personelini düşünen ve hakkını veren bir yönetimdir.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
Arıza tespit ve onarım hizmetlerimiz ile birlikte müşteri yetkililerimizin sürekli sizlerle iletişim halinde olup sizlerden gelen talep ve önerileri her zaman dikkate almaktadır. Müşteri yetkililerimizin siz değerli müşterilerimizden gelen talep ve önerileri yönetimimiz içerisinde, yönetim ile paylaşarak değerlendirilmektedir.

Sadece İstanbul Avrupa Bölgesine Hizmet Vermekteyiz.

2024 © Tüm Yasal Hakları Öztürk Tesisat'a Saklıdır.

Software & Desing By İbrahim DEMİR

Yukarı